Jana Lvová sa od 1. decembra stane novou generálnou riaditeľkou spoločnosti Mastercard pre Slovensko a Českú republiku. Na tejto pozícii nahradí Michala Čarného.

Jana Lvová prichádza do Mastercardu z Londýna, kde pôsobila vo fintechu GoCardless, v ktorom mala na starosti rozvoj obchodných partnerstiev. V Spojenom kráľovstve ako aj v Česku predtým zastávala významné pozície v oblastiach predaja, klientskych vzťahov a európskych strategických iniciatív na posilnenie propozície značky a spokojnosti klientov. Okrem iného pracovala aj pre kartovú spoločnosť Visa, v ktorej etablovala fintech segment.

„Mám veľkú radosť, že sa môžem pripojiť k Mastercard a ujať sa vedenia oboch tímov na Slovensku a v Českej republike. Mojím cieľom je nadviazať na úspechy kolegov, posilňovať vzťahy s našimi klientmi a partnermi, spoločne posúvať na oboch trhoch digitalizáciu nielen v oblasti platieb a prinášať tak inovácie a výhody jednotlivcom, firmám i celej spoločnosti,“ povedala Jana Lvová.

Prečítajte si ďalšie články na túto tému: